| luky63 a întrebat:

Vreau sa stiu daca platesc transportul cand ce am cumparat pe OLX nu este ok si il returnez. Plata produsului o fac cind primesc coletul prin curier ( vinzare cu verifcare colet )Funda pentru raspuns si oseara buna la toti.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De obicei da, trebuie sa platesti tu returnarea produsului. Aceste detalii ar trebui sa fie specificate pe site la sectiunea pentru retur.

| Lupoiudenisa a răspuns:

Nu o sa platesti la returnare eu asa cred.

| Fenta200338 a răspuns:

Acum..Depinde daca in anunt scria ca se asigura transport si ca propietarul plateste ....Deci depinde de situatue