| bymhyt a întrebat:

Salut vreau sa trimit bani la cineva prin banca brd respencivul mi-a dat contul dar eu nu am mai facut asa ceva deci ami ia ceva date din buletin caci eu nu as vrea sau ati trimite ceva instintare acasa?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La orice plata iti trece pe chitanta si pe ordinul de plata datele. Nu mai ai nici o treaba dupa, nu primesti nimic acasa, nu stie nimeni ce cum ai facut decat. E in interesul oricui plateste sa poata face dovada ca a platit, in rest 0 riscuri.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti trimite nimeni nimic acasa, dar cand faci ordinul de plata normal ca iti ia date din buletin

| tibistf a răspuns:

Mergi la banca cu buletinul