| Dictatoru a întrebat:

Salut, vreau sa vând niște produse pe eBay, însă când încerc sa introduc codul zip îmi spune ca este invalid, nu se poate vinde pe ebay din Romania? Mulțumesc pentru atentie!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu ai cont nu poti vinde poate ei iau comision daca nu ai pay pal nu poti nici cumpara nici vinde, si daca ai pay pal dar nu ai bani pe el la fel nu poti face nimic, nu toate platformele sunt ca Olx care te lasa sa ti pui anuntul gratuit cu posibilitatea prelungirii după ce expiră, pune pe olx de ce vrei pe Ebay, esti in Romania vinde aici in țara nu in strainatate, dar ce anume vinzi?

| MihaiSpeedster a răspuns:

Păi poate nu mai permit românilor pentru că s-au dat țepe mari în trecut. Cică la un moment dat unu’ a vândut un avion, nu știu dacă e folclor sau nu, cu o sumă ridicolă, și a cerut vânzătorului $50k bani de benzină ca să i-l aducă la el în țară?happyhappyhappyhappyhappy:laughing