| pantera a întrebat:

Salut vreau sa vorbesc cu cineva care a jucat sau joaca poker online cu bani adevarati.sa ma interesez putin

Răspuns Câştigător
| ramooana a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa fie si in lei si in euro sau alta valuta pentru ca trebuie sa se faca conversia. Si cred ca nu iti mai trebuie nimic decat cardul Visa si trebuie sa iti bagi bani pe el.

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu te apuca de poker, daca vrei sa ai un hobby asa, din care sa faci si niste bani, poti sa joci la pariuri pe fotbal, e de 1000 de ori mai sigur.

| ramooana a răspuns:

Buna, eu am jucat poker online pe bani, dar nu pe sume mari. Am lucrat ca si crupier o perioada si imi place poker-ul foarte mult. Ce vrei sa stii?

| pantera explică (pentru ramooana):

Buna Multumesc petru raspuns.deci nici macar nu am card.am fost la o banca sa imi deschid contul in lei parca a spus ca mil face VISA...marti sau miercuri trebuie sal primesc..intrebarea este ce imi trebuie? Doar cardul ala care mil face? E bine daca l-am deschis in lei si nu in euro?

| ramooana a răspuns (pentru pantera):

Din cate stiu eu trebuie sa fie si in lei si in euro sau alta valuta pentru ca trebuie sa se faca conversia. Si cred ca nu iti mai trebuie nimic decat cardul Visa si trebuie sa iti bagi bani pe el.