| m009mihai a întrebat:

Am doua credite la iCredit valoare totală de plată 2800 lei si la Provident cu valoare totală de plată 2100 de lei, am avut nevoie atunci si acum sunt sufocat de ratele celor de la iCredit mai mult, stiti cumva vreo banca vare refinanteaza cu 3 luni vechime la actualul angajator si fara istoric in campul muncii pentru ca e prima data cand lucrez in Romania, am 22 de ani. Va rog daca aveti cumva o solutie sa pot sa ies din asta raman recunoscator. !

1 răspuns:
| NotNamed a răspuns:

Imi pare rau pentru tine mai ales acum de sarbatori. Nu inteleg ce urgenta ai avut tu incat sa imprumuti suma respectiva. Până la urma ai 22 de ani. N.ai parinti sa te ajute in locul băncilor? De ce alegi sa te imprumuti daca nu stii cu ce se mananca asta...