| Tudor911 a întrebat:

am o problema legata de paypal si anume cand vreau sa cumpar ceva imi ia banii de pe card nu din banii pe care ii am deja in paypal
Available balance in USD (primary): $0.00 USD
Pending balance: $9.18 USD

3 răspunsuri:
| pilaf a răspuns:

Din ceea ce spui tu aici, nu reiese că ai avea bani pe contul de PayPal, ci doar că o anumită sumă de bani este "blocată" până la aprobarea plății.

| Tudor911 explică (pentru pilaf):

Daca ai auzit de whaff rewards de acolo am banii cum adica pana aproba plata?

| pilaf a răspuns (pentru Tudor911):

Pending înseamnă că banii sunt în așteptare și nu-s disponibili. Depinde unde figurează ca "pending".