| zNNeX a întrebat:

ieri am primit in contul de paypal 15E, la balance imi apare 0.00 $ Poze: https://imgur.com/a/inOveSg

Si se poate ca persoana respectiva sa mai dea refond la banii vreodata?

Răspuns Câştigător
| Diana4you97 a răspuns:

Nu trimite până nu îți ajung banii în cont, așteaptă până pe data de 16. Da, se pot recupera banii, indiferent cum îi trimite.

| zNNeX explică (pentru Diana4you97):

Baniii mi-au intrat in cont, imi apar la Balance. Vreau sa stiu daca persoana care mi ia trimis ii mai poate retrage daca deja eu ii am in cont

1 răspuns: