| ChrystianSandu a întrebat:

Salutare,
Am pus adresa incompleta pe Ebay, doar strada pe care stau si codul postal (fara bloc / apartament). Am facut o comanda, deci nu mai pot schimba adresa. Cum pot sa "ma asigur ca produsul" ajunge unde trebuie? Este vorba despre o husa pentru telefon, sunt sigur ca nu o blocheaza la vama.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acasa nu vei primi avizul ca a venit daca nu ai pus adresa completa asa ca va trebui sa intrebi constant la posta