| milumilu a întrebat:

Long story, dar foarte pe scurt.Am dat comanda pe iherb pentru prima data si am dat adresa de "shipping" incompleta (si nici nu e cea din buletin). Stiu ca atunci cand ajunge in tara trebuie sa il ridic de la posta vamala dar unde ar putea veni avizul postal? La posta de cartier, poate?(mentionez ca in acea adresa am spus strada si nr).

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Avizele vin la posta de care aparții (pe baza adresei pe care ai dat-o) iar poștașul le duce la destinatari. Dacă nu găsește destinatarul rămân la posta.