| Windwalk3r a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare despre Netflix.

Am cumparat din greseala inca un ecran si am marit abonamentul de la "Minim" la "Standard", pot anula cumva tranzactia facuta si sa nu platesc 11 euro in loc de 8? Daca anulez abonamentul imi spune ca se va anula dupa data de facturare, adica dupa ce imi ia banii? Va rog, un sfat.

Mersi, va dau si funda.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca iti ia banii nu ti-i mai da inapoi daca aia intrebi. Luna asta stai cu ala de 11 si bifezi pentru luna viitoare ala de 8 sau pe care0l vrei

| AdiAdi55 a răspuns:

Premium costa 11 euro nu standard, cel standard costa 8 euro, iar cel basic costa 5 euro.Da se va anula după ce ia banii