| LexTerOp a întrebat:

Salut.
Astazi, am cumparat un abonament pe Netflix daca il anulez maine, banii imi vin inapoi pe card?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, abonamnetul nu se cumpara, se face online si pentru primele 30 de zile, este gratis.
Abia dupa 30 de zile, ti se retrag bani din cont.

Cum tu ai facut abonament azi, poti sa-l anulezi maine, dar tu nu ai platit nimic azi, deci nu ai ce sa primesti inapoi.

| LexTerOp explică (pentru Violleta2022):

L-am plătit cu bani

| Violleta2022 a răspuns (pentru LexTerOp):

Cui l-ai platit?

| Mete0ra a răspuns (pentru Violleta2022):

laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai vin. Să îl anulezi peste 29 de zile. Până atunci te poți uita.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu. Daca ai platit, te poti uita toata luna, n-ai cum sa iei banii inapoi.

| LexTerOp explică (pentru Sn4k3):

Dar scrie că pot anula oricând

| suntserios a răspuns (pentru LexTerOp):

Poti anula oricand dar asta nu inseamna ca primesti banii inapoi.
Asta inseamna ca luna viitoare nu iti va mai lua banii. Odata ce ai platit o luna nu mai priesti nimic inapoi, folosesti contul luna asta si aia e

| Wr3nch a răspuns (pentru LexTerOp):

Dupa cum a zis suntserios anulare oricand nu inseamna ca primesti banii inapoi daca te razgandesti. Daca ar merge asa lumea ar plati, se uita 29 de zile, anuleaza abonamentul si repeta strategia. Asta nu e prea profitabillaughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Annastassia e în urmă cu știrile, Netflix au scos cele 30 zile gratis și ea încă nu a aflat.