| MomsSpaghetti a întrebat:

Salutare,am un ford focus mk2 brec. Vreau sa "produc" niște bani cu el.Pot sa dau jos bancheta spate și sa fac loc mare în spate și sa ma apuc sa livrez diferite produse cu mașina personala. Exista joburi de genu? Tot ce am găsit sunt livrări pizza și traficul din oraș plus motorina nu mi cam convine. Orice. De la colete pana chiar și la fructe sau dacă e nevoie de ceva frigider. Ceva idei?

2 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Te poti angaja la glovo unde se fac livrari si din supermarketuri sau livrari personale. Din ce stiu, iti asigura ei benzina daca vi cu masina personala big grin Mi se pare chiar o idee buna

| MomsSpaghetti explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Faza e ca nu s fan oraș, pana stau sa o duc și traficul în sine e cum e, as face ceva de genul, îmi dai marfa o pun cum trebuie și îți fac cursa Pitești Sibiu Pitești Vâlcea sau București, ceva de genu dacă as găsii as fi mulțumit