| aimullah123 a întrebat:

Salutare!
As vrea sa ma apuc sa livrez mancare pe masina personala (BMW e46 2000 diesel) si am nevoie de parerea voastra. Cei care ati mai livrat pe masina personala, cu cati bani ati ramas la sfarsitul zilei si din acestia cati bani ati dat pe combustibil?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pentru alexDorinel care nu intelege inca cum e treaba cu masinile, il anunt ca nu forma coroseriei e cea care da consumul ci cilindreea si multi alti factori.

aimullah masina ta nu consuma foarte mult dar cilindreea e maricica pentru livrari mai ales ca vei face in oras unde consumul e mai mare.
cel mai rentabilile pentru livrari sunt masinile de cilindree mica sau medie pe benzina si/sau cu instalatie GPL
Uita-te la ce folosesc taximetristii in general noua motorizare 0, 9 litri turbo sau la cei care fac livrari : in general masini benzina 1, 2 -1, 4 benzina

cat despre cat se castiga nu ma pricep nu am facut asta

| sierra1 a răspuns:

Fă și tu un calcul duci 3 aripioare și capeti un tips de 3 lei. e ok? nu! deci PEDALEAZĂ

Răspuns utilizator avertizat