| Ferii a întrebat:

Salutare, as dori sa strâng bani pentru a-mi lua mașină. Întrebarea mea este cum as putea face bani în timpul anului școlar? In afară de pauza de vară.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ferii draga, la doar 14 anisori cati ai, nu poti sofa decat o bicicleta, iar pentru asta, poti sa-ti iei un job de vara pe la gradini, sere, vecini, bunici samd.

| GopnikulBogdan a răspuns:

Part time
Muncești 2, 4 sau 6 ore dar mai bun e program flexibil dar nu cred că o să câștigi prea mult.

| Aouolomuci a răspuns:

Buna, daca ai peste 18 ani si ai permis iti recomand uber pentru ca daca prinzi festival, prinzi si oameni care vor sa mearga (sau ca mai jos sau sus) Pt(part time)