| Ferii a întrebat:

Salutare!
Care sunt cele mai bine plătite joburi de vară (ca student)? In Romania in Cluj?
Vreau sa strâng bani pentru o mașină, acum am 15 ani și vreau sa ma duc sa îmi pot cumpăra o mașină la 18 ani.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar barman-chelner. ORi acum posibil si pe la pensiuni/hoteluri sa angajeze mai multi avand in vedere ca vine untold si o sa fie cerere mare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca student alea de barman, chelner unde se primeste bacsis. pentru elevi nu prea cred ca sunt

| Ferii explică (pentru suntserios):

Ok, mersi dar cam cât este,, salariul"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ferii):

Salariul e minim la aproape orice job de ăsta
bacșisul de obicei e încă un salariu

dar la 15 ani nu te angajează nimeni

| Ferii explică (pentru anonim_4396):

Doar la anul vreau sa merg