| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
As vrea sa stiu daca se pot face bani online, si daca da, de unde, cum?
Sunt student in anul 3 la medicina dentara si as vrea sa fac bani pentru a calatori.
Va rog, nu veniti cu linkuri afiliate.
(Aleg "job" online sa nu depind de un program anumit)
Dau funda happy

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Bani online face pe guru si upwork daca stii sa scrii articole sau ce le trebuie. Scheme de genul sondaje, chestionare si alte petarde sunt fraude si pierdere de vreme, de obicei 2 in 1.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbesti Engleza? iti place sa stai online?

| Anonim34231 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da la ambele intrebari.

| AugustPetra a răspuns:

Buna,

Am vazut dorinta ta de a avea niste bani in plus (si eu am fost in situatia ta). Daca esti interesat sa afli mai multe, trimite-mi un email sau un numar de telefon, ca sa iti trimit un material audio, sa afli mai multe. Multumesc si Succes! happy
P.S Muncesti cat vrei - rezultatele le vei avea in functie de cat vrei tu happy