| SynapseNinja a întrebat:

Salutare! Ce părere aveți despre Intensa Sanpaolo Bank și serviciile oferite de ei? Merită să îmi fac cont curent la ei? Au comisioane mari? Serviciile de internet & mobile banking se plătesc? Dintre Banca Transilvania și Intensa Sanpaolo Bank, la care îmi recomandați să îmi deschid cont? Precizez că am deja cont curent la Transilvania, dar aș vrea să îmi fac al doilea cont pentru salarii și alte venituri și aș dori să mă duc pe altă bancă, de preferat nu foarte scumpă și cu servicii ok. Mă interesează, mai mult, păreri mai concrete... adică de la cei ce au/au avut cont la ei sau cunosc persoane care au/au avut cont la ei. Vreau răspunsuri serioase și nu în bătaie de joc.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am cont și la ei. Recomand. Dar cel mai prietenos online banking îl găsesc acum la BRD.

| Wr3nch a răspuns:

ING. Comisioane zero, poti retrage de la orice bancomat, internet banking decent.

| Frank51 a răspuns:

Eu nu aș face cont decât la ING BT sau Raiffeisen.