| SynapseNinja a întrebat:

Salutare! Ce părere aveți despre Libra Bank și serviciile oferite de ei? Merită să îmi fac cont curent la ei? Au comisioane mari? Serviciile de internet & mobile banking se plătesc? Dintre Banca Transilvania și Libra Bank, la care îmi recomandați să îmi deschid cont? Precizez că am deja cont curent la Transilvania, dar aș vrea să îmi fac al doilea cont pentru salarii și alte venituri și aș dori să mă duc pe altă bancă, de preferat nu foarte scumpă și cu servicii ok. Dintre băncile fizice existente pe piața din România, pe care mi-o recomandați? Mă interesează să nu fie scumpe și cu servicii ok. Vreau răspunsuri serioase și nu în bătaie de joc.

Răspuns Câştigător
| 44mon a răspuns:

Eu am încercat mai multe, și dintre cele din România am ales să rămân la UniCredit Bank. Are o aplicație foarte drăguță, profesională și ușor de folosit. Pot retrage bani de la orice ATM de la orice altă bancă cu 0 comision cu condiția să faci cumpărături de minim 10 lei pe lună direct cu cardul, în orice magazin. Eu personal sunt foarte încântat, mai informează-te și vezi ce alegi, succes!

| SynapseNinja explică (pentru 44mon):

Mersi frumos, apreciez

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat