| AndreiManolache a întrebat:

Ce platformă îmi recomandați dintre ContentSpeed, Magento, Woocomerce și Open Source?
Am văzut că cei de la ContentSpeed au câteva oferte atractive. Voi ce ziceți? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ciucanu_Ana_1994 a răspuns:

Buna Andrei! Avand in vedere ca avem o activitate pe piata de eCommerce din Romania de peste 15 ani, iti recomand cu incredere platforma ContentSpeed. Poti testa platforma gratuit, timp de 14 zile aici: https://www.contentspeed.ro/demo-magazin-online. Magento si WooCommerce sunt platforme de tip open source in contrast cu platforma ContentSpeed care este closed source. Cea din urma iti ofera acces catre servicii post lansare precum: mentenanta, update-uri constante si suport tehnic. In plus, platformele closed source implica costuri mai mici, in special pe termen lung. Nu ezita sa ne contactezi telefonic la: 031.82.10.240 sau pe email la info@contentspeed.ro. Mult succes!