| IlieRescu a întrebat:

Credeți că se merită să folosesc ca program de facturare și gestiune pe "2invoice"? Că l-am găsit pe internet de curând și mi se pare interesant. Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| PitR a răspuns:

Merita daca iti satisface nevoie de facturare, gestiune, raportare etc pe care le ai. Parcurge un ciclu complet de introducere documente apoi emitere documente si vezi daca iti ofera tot ce ai nevoie. Si apoi verifica si costurile pe care le ai cu el.
Poti lua in calcul si varianta Saga, facturareonline, etc etc. Sunt multe aplicatii ce emit facturi. Si un excel poate face asta. Dar important e sa stii de ce ai nevoie si apoi sa vezi daca un soft iti da ceea ce iti trebuie in activitate.