| Florentin01 a întrebat:

Ce părere aveți despre Smart Bill? Merită să îmi cumpăr licența/licențele? Dacă nu, de unde aș putea cumpăra un program de facturare, gestiune și contabilitate? Rog seriozitate și mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Capatina_Mircea_1982 a răspuns:

Alege cu incredere Smart Bill, sunt motive serioase pentru care e folosit de peste 50.000 de firme.
Nu fa compromisuri pentru 2-3 lei pe luna cand vine vorba de datele tale si ale clientilor.
In curand va fi disponibila si versiunea de contabilitate ceea ce inseamna ca firma ta de contabilitate va avea acces in timp real (si gratuit) la documentele tale (nu mai trebuie sa astepte dupa tine pana in 10-20 ale lunii urmatoare si iti si poate corecta greseli).
Bafta in business!

| Genti_Duals_1994 a răspuns:

Buna ziua, incercati facturis.ro
Au un program de facturare ideal.
Succes!