| torni a întrebat:

Salutare.
Daca cineva imi trimite bani prin PayPal - in cat timp pot vedea ca au ajuns in contul meu?
Pe mine ma interesaza ca sa ajunga cat mai repede.
Asadar, pentru cei care cunosc - in cat timp ajung banii la mine in contul de Paypal?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

In cateva minute iti arata banii in balanta si odata cu asta primesti si email de la paypal cum ca in contul tau a fost adaugata suma de...

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Dureaza cateva minute.

| NatureSelf a răspuns:

In maxim 72 de ore daca esti din strainatate si faci transfer in tara, si maxim 48 de ore daca faci trazctia prin intermediul romaniei.