| Pubexpresssrl a întrebat:

Salutare este cineva care are firma de curier local care este piața lui de desfacere pe local care sunt clienții care trimit colete și cum procedează?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa faci o firma de curier care sa se bata cu ăștia mari de care știe toată lumea și care au ditamai infrastructura?

| Pubexpresssrl explică (pentru suntserios):

Da de asta nu aveți nimic ca aveți gândirea asta.
În curier costa minim 16 lei la un kg eu voi pune 16 lei la. Primele 3 kg ca sunt același costuri.
Omul cauta ieftin nu scump sunt atâtea site-uri care revand serviciile curieri lor asta însemna promovare gratis

| suntserios a răspuns (pentru Pubexpresssrl):

Tu așa crezi că merge afacerea. Ai pus preturi puțin mai mici și gata? Pai miile de $ promovare?