| Andrei_Andrey_1993 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep.Lucrez in Austria de ceva vreme si as vrea sa imi incep o 'afacere'! Am ocazia sa aduc anvelope second hand la un pret redus.Bun. Vreau sa imi cumpar masina, dar nu sunt hotarat ceea ce vreau sa fac mai exact.Imi este frica ca nu merge treaba si o fac lata...Recunosc ca n-am habar de chestia asta.Sa ma duc prima data la Vulcanizari sa intreb daca au nevoie sau? Cine ma poate ajuta cu un sfat sau orice fel de idee bagati id acesta: Andw_andwtzw Va Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine interesati-va. Am auzit pe la stiri ca nu sint acceptate anvelopele de iarna refolosite. Nu stiu nimic de cele de vara.