| StefanMicutzu a întrebat:

Salutare. O duc cam prost cu banii in ultimul timp, fiind si student. As vrea sa stiu cateva metode de a face bani, si nu vreau sa ma angajez undeva unde voi avea program fix. Si 30lei pe zi este ok pentru mine. Ma tenteaza treaba cu impartitul pliantelor, doar ca nu am nici cea mai vaga idee unde si cu cine trebuie sa vorbesc pentru a face treaba asta. V-as fi recunoscator daca m-ati lamuri cu aceasta treaba, sau daca aveti alte idei/metode pentru a face rost de niste bani de buzunar, multumesc! (Dau funda)
PS. sunt baiat, 190cm, 110kg, ma descurc cu greutatile.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea faza cu pliantele e pierdere de timp, mai bine fa un curs si invata o meserie si cautati un loc de munca serios, acesti patroni care fac asta de multe ori dau teapa avand firme fantoma, am patit-o si eu sa aflu ca patronl x nici autorizatie nu avea nici macar nu avea o firma pur si simlu pacalea lumea pe strada

| Dismally a răspuns:

La ce anume esti student?

| Expressions a răspuns:

Du-te la Orange, cosmote, etc. pentru pliante, poate au ei nevoie.

| Pandhoraa a răspuns:

Ai putea incerca operator interviu asistat de calculator, poti lucra de acasa sau daca esti din Bucuresti la call-center-ul lor
programul il stabilesti de la inceput, lucrezi cu contract de munca
cred ca e mult mai ok decat sa imparti pliante dar tu stii mai bine ce capacitati ai
accesarea http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/