| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, o propunere de afacere? Vreau sa ma apuc sa fac ceva in Romania, ideea mea ar fi sa ma axez pe transport cu 3.5 tone, detin deja un iveco daily 3 panouri maxi lung si inalt, am pe cineva care e ceva sef pe la dedeman nu stiu exact dar lucreaza de foarte multi ani ma gandeam si la un camion basculabil pentru nisip piatra tot ce se poate. Voi ce idei mai aveti? Mai am o masina care vreau sa o dau la inchiriat, ma gandeam sa cumpar si o platforma pentru tractari, voi ce spuneti?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AllanClare a răspuns:

Transporta materiale de contstructii sau fabrica pavele si le si transporti.

| ciprian1896 a răspuns (pentru AllanClare):

Crezi ca reusesc cu o duba si un camion cu macara sa fac transport materiale constructie prin ajutorul acelei persoane de la Dedeman? Plus publicitate pe internet...

| AllanClare a răspuns (pentru ciprian1896):

Ii poti ajuta pe cei de la Dedeman sa transporte. Tinerete.

| ciprian1896 a răspuns (pentru AllanClare):

Ce varsta ai? Te ocupi cu asa ceva? Te intreb pentru ca as vrea sfaturi si de la persoane care fac sau au facut. eu ma ocup cu transport in Italia, mutari, goliri apartamente garaje orice fel de transport, montaj demontat mobila orice. si merge bine dar vreau sa ma asez in Romania chiar daca castig la jumate... sau si mai putin de jumate.

| AllanClare a răspuns (pentru ciprian1896):

Am 19 ani, nu ma ocup cu nimic din cele spuse, dar ideea cu pavelele mi se pare buna.