| Ghurgh a întrebat:

Salutare! Pentru inceput, eu am 17 ani fara 3 luni si in cea mai mare parte a timpului stau la calculator. Cunosc bine ce as putea realiza cu el si cu internetul, referindu-ma la afaceri, doar ca nu stiu cum as putea si cu ce mai exact sa incep. Aici intrebarea, care ar fi cele mai bune metode de a face bani online fara investitii sau cu minime investitii si bineinteles, care si unde ar fi o sursa buna si sigura pentru a invata?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă cunoști bine, începe cu ce cunoști. Fără investiții nu poți face afaceri nicăieri, nici chiar pe internet. Sursele gratuite de a învăța sunt cu sutele, dacă știi engleză, dar nu produc rezultate.