| Florin12231 a întrebat:

Salutare,recent am facut 18 ani, impreuna cu un card Omnipass de la BT si voiam sa-mi fac paypal.Mi am facut paypal, am primit 25e de la un prieten si voiam sa mii transfer pe card, avand deja BT pay pe telefon.Imi spune pe paypal ca nu s-a putut face tranzactia sau ceva de genu si nu stiu ce as putea face sau de ce face asa, tin sa mentionez ca am activat cardul.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie prima dată să verifici personal la bancă (prin extras de cont sau altă posibilitate) dacă într-adevăr există banii pe card.
Numai după aceea verfici care este problema/eroarea, de ce PayPal a refuzat tranzacția.
Spui și la bancă că vrei să faci tranzacții cu acel card prin PayPal.

| Alinailies a răspuns:

Au suport, poti sa ii suni si se rezolva pe loc.