| Florin12231 a întrebat:

Salut, tocmai mi-am facut paypal cu cardul meu omnipass, am primit 25 de euro de la un prieten pe paypal dar nu ma lasa sa mii transfer pe card, aveti idee de ce? ei ziceau si ca primesc sms cu confirmare ca mi-am pus cardul in paypal dar n am primit nimic

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

SI EU MI-AM FĂCUT PAYPAL si până la urmă nu imi dau seama la ce ar fi bun!?
Pt că dă tot numele meu când vreau să primesc bani sau să trimit bani la cineva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil trebuie confirmat la banca. Eu am fost si alea se uitau la mine ca la un extraterestru. Nu am rezolvat nimic