| AndrewR a întrebat:

Salutare!
Stie cineva ce probleme au avut cei de la BCR saptamana trecuta cu serverul?
Am depus o suma de bani in propriul cont, la un ghiseu si nu mi-au transferat banii in cont nici pana azi, am chitanta, iar tranzactia a fost aprobata.
Ce pot sa fac?
Am sunat la ei si mi-au zis ca investigheaza cazul, ma pot trezi cu un raspuns negativ? Atata timp cat am dovezi?!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai chitanta sa fii sigur ca o sa ai banii in cont, dupa ce vor investiga.

| AndrewR explică (pentru Ioandelasal):

Sper, doar ca mi se pare inadmisibil sa mi se ceara sa astept atata timp, adica este o banca nationala..si astept pe banii mei.

| Derkhan a răspuns:

Nu contează ce probleme au avut.
Sper că ai păstrat chitanța ca să poți dovedi (mai repede), că ai depus banii.

| AndrewR explică (pentru Derkhan):

Am pastrat din fericire chitanta, banuiesc ca si daca nu as fi pastrat o, s-ar fi dovedit cumva.