| ThinkDifferent a întrebat:

Salutare TPU, As vrea sa-mi fac un card in care pot sa fac si plati online. Imi recomandati o banca buna si cum as putea sa fac acest card? Cine si-a facut si stie?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai peste 18 ani poti face card singur. Daca ai intre 14 si 18 trebuie sa mergi cu un major. Banci recomandate: cele care nu au comision de administrare cont. Eu stiu de ING si BT. Eu am la BT. La BT singurul comision este (sau era? Nu mai stiu bine ca n-am intrebat) ala de interogare sold 30 de bani. Dar se poate evita. scoti 10 lei si ceri chitanta (nu costa nimic).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand Banca Transilvania, mergi la banca cu buletinul și îți faci card gratis. Poti face plăti și online