| Bobby_3542 a întrebat:

Care banca si ce card imi recomandati pentru a beneficia de tarife cat mai mici la intretinerea cardului si de asemenea sa am cat mai multe posibilitati [functia paypal , retrageri , plati online , taxe etc.]

Răspuns Câştigător
| byluky a răspuns:

Banca ING, card student. Comision 0 la intretinere, plati. Iti ofera si serviciul home bank gratuit

| CoCoMona a răspuns (pentru byluky):

Si eu am si e super, in plus ai optinuea de ati deschise si conturi de economii fara sa platesti comision.

| Bobby_3542 explică (pentru CoCoMona):

Din pacate eu nu sunt student :-s. Am nevoie de el pe perioada liceului pentru ca nu fac liceul in orasul natal si... asa cere situatia laughing

| CoCoMona a răspuns (pentru Bobby_3542):

Poti sa-ti faci chiar daca esti la liceuhappy...sora mea arehappy... spor!

6 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Banca BCR si un card Visa Electron.
Dai FUNDA?

| nicoparty a răspuns:

Daca vrei card de debit si sa ai si overdraft si comisioane mici topul 3 este Garanti, CEC şi BCR.
Daca vrei cel mai sigur atunci cel cu cip de la ING este recomandat.

| MisterInstal a răspuns:

Banca Transilvania