| mariusflorin90 a întrebat:

Salutare TPU care imi poate spune si mie cat ajutor de somaj ia un student absolvent? :-) multumesc multbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| bigboss23 a răspuns:

Primii bani ajung in 3 luni de la depunerea actelor. Poti sa lasi si fundita ca nu ma supar laughing cu placere!

6 răspunsuri:
| claudia74 a răspuns:

Vad ca ai nevoie de bani, scrie-mi pe moc5mags@yahoo.com

| mariusflorin90 explică (pentru claudia74):

Mdaa insa cete refei cu acest mail ce anume m se poate intampa? day dreaming :-P

| Oanaa93 a răspuns:

Eu stiam de 200 lei tongue

| bigboss23 a răspuns:

Salutare. Eu din ce am aflat cam 250 de RON/luna ia un absolvent care tocmai a terminat liceul si vrea sa ia somajul in continuare timp de 6 luni. Cu placere!winking

| mariusflorin90 explică (pentru bigboss23):

Merci mult;-) insa daca maine depun toate actele banii imi vor ajunge abia in luna septembrie, credthinking nu?:-D

| mariusflorin90 explică (pentru bigboss23):

Aa ok daca zici tu:-D insa fie cum o fihee hee

| bigboss23 a răspuns (pentru mariusflorin90):

Primii bani ajung in 3 luni de la depunerea actelor. Poti sa lasi si fundita ca nu ma supar laughing cu placere!