| NaturalLl a întrebat:

De ce am nevoie sa-mi deschid o spalatorie? Nu vreau in Romania, vreau in Anglia. (ce acte, materiale, etc.) Tot ce trebuie, ca nu prea am idee. Iar ca locatie, presupun ca mai spre centru, nu spre marginea orasului, nu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la consiliul local din orasul unde locuiesti si te interesezi acolo, ca noi de aici, nu avem cum sa ne interesam pentru tine in Anglia.
In principiu, iti faci acte de firma in regula, dar iti trebuie acte de propietate, sau contract solid de inchiriere pe spatiul unde vrei sa deschizi spalatoria, certficate si autorizari: gaz, apa, energie electrica, pompieri samd

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca vrei in Anglia si nu in Romania de ce nu intrebi pe un forum din Anglia?