| ronnan a întrebat:

Salut TPU. As dori sa imi fac o societate si as vrea sa imi deschid o spalatorie auto manuala nu pe jet-on, ce acte imi trebuie ca sa o pot pune in functiune? Spalatoria vreau sa o deschid la mine in curte, ce acte imi trebuie pentru cea inchisa ermetic sau pentru cea descoperita?

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

"As dori sa imi fac o societate" comuista, capitalista, socialista, multilateral dezvoltata, etc... ce fel de societate? big grin