Întrebare recomandată | loredana2014 a întrebat:

Salutare TPU

Doresc sa imi deschid o linie fierbinte cu numar taxabil pe apel.

Nu am minima idee de unde sa incep, daca stie careva imi puteti da va rog cateva informatii!?

trebuie sa am firma sau un fel de PFA?

Va rog sa tratati intrebarea mea fara glume.

Va multumesc o seara buna

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Intai de toate iti trebuie firma, pe pfa, mai tarziu te vor calca controalele de iti vor sari capacele.

Si pe firma, dar mai rar.

Apoi te duci si ceri la romtelecom un numar cu taxare diferita. De acolo o sa incepi sa aflii si restul detaliilor.

| Zenicide a răspuns:

Http://psojob.com/
Imi multumesti mai tarziu :)

| loredana2014 explică (pentru Zenicide):

Multumesc, am visitat site-ul dar din cate am inteles e valabil doar pentru locuitorii USA si Canada.

sau ma gresesc? se poate face si pe Romania?

daca mai cunosti astfel de site-uri te rog sa mi le scrii si mie!

Multumesc