| DeleteMarker a întrebat:

Pai. intrebarea mea este, cum pot face bani pe internet? sunt sigur ca exista metode bune de a face multi bani pe internet. (rog sa nu aud raspunsuri de gen... "Banii pe net sunt o fantezie, pentru a face bani trebuie sa lucrezi...")

Răspuns Câştigător
| Jolenne a răspuns:

Bună!
Desigur că poți face bani pe internet, doar că este dificil și trebuie să ai foarte multă răbdare.
O opțiune foarte okay este să particip la studii de piață. Pentru astfel de studii poți să primești diverse sume de bani. Problema este că în România sunt puține site-uri care se ocupă de așa ceva, iar majoritatea sunt din alte țări, deci ai nevoie de un card PayPal ca să poți retrage banii.
De asemenea, la majoritatea trebuie să ai o sumă minimă de 30 de $ pentru a putea lua banii din cont.
Câteva site-uri/aplicații de acest gen sunt: InboxDollar, Inovel, Ipsos i-Say, Response Panel RO, MOBROG, etc.
Sper că te-am ajutat!