| DaimlerAG a întrebat:

Se pot transfera bani de pe un cont paypal pe altul daca cel putin unul nu este asociat cu un card? Se poate efectua o plata online folosind un cont paypal neasociat unui card?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea cu transferul de pe un cont paypal pe altul si daca nu are card, nu prea cred ca se poate, fa o incercare. stiu ca iti ia comision dar nu mai stiu cat imi lua mie, + incearca cu maxim 1-3 euro si vezi merge, nu merge. Dar cu cont care nu este bagat niciun fel de card. aia nu cred ca este posibil sa faci cumparaturi sau etc.