| Garyyyy a întrebat:

Salutare tuturor!
A investit cineva pana acum in BNB(BSC)?
Am investit niste bani in walletul unui baiat Luca Grigorescu si nu stiu dacă sa am incredere si sa continui,a mai lucrat cineva cu el, sau a investit in aceasta moneda?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici eu nu inteleg cum adica ai investiti in walletul cuiva? Adica i ai dat banii tai?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce ma? Cum adica ai investit in walletul "unui baiat" si nu ti-ai cumparat singurel BNB in Binance sau orice alta platforma serioasa?

| AnaCov a răspuns:

Și cum a rămas? ai primit bani, de la Grigorescu?

| Constantin_Catalin_2000 a răspuns:

Salut, până la urmă cum a ieșit cu investia alături de Grigorescu?