| florinflorescu a întrebat:

Salutare tuturor, am nevoie de ajutorul vostru si apelez la imaginatia voastra.
Imi fac un mic magazin de cadouri handmade.
Va rog sa ma ajutati cu un nume simplu si dragut.
Ofer funda
Multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele trebuie sa fie original ca și munca ta. Handmade presupune originalitate și multă culoare... sa nu uitam și de pasiune!?❤️

Uite, nici eu nu am idei la ora asta, dar dacă vrei sa ieși in evidentă, sa-ți creezi un brand, folosește ceva englezesc. La urma urmei poate fi Handmade și urmat de numele tău. Sau ceva mult mai special, dedicat unei persoane speciale din viața ta happy
Brand înseamnă sa lași o urmă permanentă in inima vizitatorului, sa știe ca îți place ceea ce faci și sa se întoarcă la tine din nou?

Presentforyou sau TrueMade sau SoulMade.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

"Presentforyou"? "TrueMade"? "SoulMade"? rolling on the floor Sunt niste nume penibile sincer.
Ce mai buna varianta e cea de mai sus, cu "Handmade Store"

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Nu contează cât de penibil e. E și mai penibil sa nu știi sa-ți transformi afacerea intr-un brand de succes cu ceea ce ți se oferă Iar handmade Store întoarce mai mult de 3000 de căutări. Bafta sa bagi o căruță de bani in SEO ca sa scoți 50 lei de pe o brățara handmade.
Un nume autentic reduce căutările și nu numai. Ți se pare penibil la început, și am specificat ca sunt lipsit și eu de idei. Dar, nu te pierde de la conținut. E handmade, nu magazin online de îmbrăcăminte pentru roaceri. laughing
Multă bafta și încearcă sa nu mai fii atât de basic thot cu ideile. Deschide-ți orizonturile chiar daca-s mai proaste.

| TheMusicBoy a răspuns:

Handgift

| Neutrull a răspuns:

Ekhaya

| Ivonne02 a răspuns:

Poți opta pentru un clasic "Handmade Store".

| baiatdeoras a răspuns:

Toys