| antonemarian a întrebat:

Salutare tuturor. Dau aici pentru toata lumea care vrea sa faca un ban, sa incerce. EU INCA NU AM SCOS NIMICA, DEOARECE NU AM SUFICIENTI BANI PE CONTURI, dar incercati si voi daca vreti. Pun aici 2 link-uri catre 2 forumuri de specialitate: http://www.moneyfanclub.com si http://mysurvey123.com/. Daca reuseste careva sa scoata ceva de pe vreun site, sa posteze site-ul aici + un link cu poza payment-ul venit. Bafta

Răspuns Câştigător
| kikinoname a răspuns:

Multumesc bafta si tiebig grin

2 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Mai bine le-ai incerca pe cele romanesti.

| a1uritu a răspuns:

Poi nu stiu site-urile astea dar in mod sigur cu google adsense face bani, daca te mai si pricepi sa iti faci publicitate la site e bine... cauta pe Google... la programe de publicitate despre Google Adsensewinking... eu am vreo 43 $ dar blog-ul pe care il am acum nu mai imi permite sa pun reclama de la google pe site... deci nu va recomand Wordpress ca host pentru blog... blogspot si haipa cele mai bune...winking