| Marian1296 a întrebat:

Salutare tuturor, stie cineva cum poti face bani de pe pc... cineva care face deja asta ar fi de preferat, sunt interesat sa imi mai gasesc un hobby.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hobby...din ala nu scoti bani, decat daca esti deja expert in odmeniul respectiv si stii deja ce faci.
Eu fac bani lucrand de pe PC, online: facand contabilitatea la cateva firme.
Tu in ce esti expert?

| Violleta2022 a răspuns:

Poti lucra ca feelancer pe upwork sau freelance.com, sunt doua site-uri profesionale, unde sunt zeci de progarmatori, facand bani foarte buni. Eu platesc lunar intre $5000 si $15.000 acesti freelanceri, in functie de cat le dau de lucru, pentru clienti mei.

| Petrutapolojan a răspuns (pentru Violleta2022):

Îmi puteți da mai multe detalii?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Petrutapolojan):

Iti faci cont aici si citesti Tremenii si conditiile lor:
www.upwork.com
'www.freelancer.com

Trebuie sa ai si cont activ si eligibil de Paypal, pentru ca esti platita in Paypal.
Foloseste-ti numele si datele personale reale, ca nu merge cu fake-uri pe Paypal, sau pe site-urile profesionale.