| sospira a întrebat:

Salutare. Stie cineva cum pot sa obtin niste cursuri de la management? mi-ar place sa gasesc studenti dispusi sa-si imparta cu mine experientele lor si sfaturile utile despre acest domeniu. sunt interesat sa studiez si am nevoie de informatii.

1 răspuns:
| ATHOS a răspuns:

Gasesti suficiente carti de specialitate in domeniu la librarie. Daca vrei sa te instruiesti cu adevarat participa la cursuri, invata, consulta-te cu profesorii vis-a-vis de bibliografia in domeniu si vei reusi.
Nu cred ca trebuie sa iei cursuri de la colegi mai mari. Vei ramane captiv informatiilor pe care ei le-au selectat.
Bafta!