| RaduXZ9 a întrebat:

Salutare, vreau sa imi fac un card de debit pentru a putea cumpara de pe amazon si ebay (nu sa primesc salariu pe el sau sa platesc la supermarket, strict pentru amazon si ebay) acum nu stiu ce tip de card este mai bun pentru plati online, visa sau visa electron, si la ce banca sa-l fac? ma gandeam la piraeus. Sfatuiti-ma voi, funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice card care permite comertul electronic e bun (si majoritate cardurilor o permit). Ing si Bt sunt bancile cu cele mai mici comisioane

1 răspuns:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Trebuie sa specifici la banca ca vrei sa îl folosești online