| CristiV96 a întrebat:

Salutări, as vrea sa aplic pentru un card de cumpărături eMag, dar am nevoie de o adeverință sau ceva sa justifice că am 3 luni lucrate la actualul angajator, neavând salariul la Raiffeisen le trebuie, pentru că nu poate anafu naibii să vadă veniturile, eu am pe Transilvania salarul, stiti undeva unde emit mai repede? Că dacă aștept de la angajator...zic ăștia că durează și o lună

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu trebuie să dureze mai mult de 2-3 zile, asta se întâmplă când nu este directorul/șef secretar să semneze, de regulă se obține în aceeași zi.

| adryang78 a răspuns:

Te duce de nas angajatorul. E absurd să-ți spună că aștepți o lună după o adeverință. Se listează direct din Revisal sau din programul de contabilitate (cele mai multe au și opțiunea asta). E vorba de 2-3 minute. Ia cercetează un pic, nu cumva angajatorul nu e în regulă cu toate formele și actele?

| CristiV96 explică:

Specific că ar trebui sa apară și veniturile.