| outdidi a întrebat:

Salutari! Intrebarea mea ar fi urmatoarea, daca nu sunt angajat, exista vreo portita sa pot face o rata la altex? Am vazut metoda credex, direct online, unde nu cere adeverinta de venit, si ma intrebam daca as putea face treaba asta fara sa fiu angajat.
Tin sa precizez ca treaba asta cu, credex, e online, totul se face online, semnarea contractului, absolut tot.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu nu faci rate la altex, eMAG si la o banca care te verifica la anaf, desi nu exista, decat daca te angajeaza x vreo 6 luni

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se face o verificare la anaf dacă nu îți cere adeverințe și tot acolo ajungi

| Furnicuta000 a răspuns:

Da, daca pui pe cineva angajat sa cumpere produsul in rate in locul tau.