| phoenixx a întrebat:

Saptamana trecuta mi-am cumparat un fes de la meli melo, un fel de cap de leopard (anyway greu de explicat) am dat pe el 130 lei si acum nu imi mai place. As vrea sa stiu daca pot sa ma duc la un second hand sa il vand si sa imi scot inapoi macar jumatate din cat am dat sau alte moduri in care as putea sa il vand.

Răspuns Câştigător
| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Pune l pe okazii.ro sau tocmai.ro

| phoenixx explică (pentru Cutitaru_Gelache_1991):

Si crezi ca o sa il cumpere careva?

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns (pentru phoenixx):

Cum ti a placut tie asa mult, ii poate place si la altcineva... sper sa ai norochappy

| phoenixx explică (pentru Cutitaru_Gelache_1991):

Nu cred.

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu, Nu cred ca ti l vor cumpara.la second hand nu cred ca ar cumpara haine asa la bucata..si nici altfel.au ei sursele lor de achizitionare.Dar te as sfatui sa incerci prin grupul tau de cunostinte pe la scoala..smd!

| phoenixx explică (pentru VadTot):

Da,de parca nu am incercat, nu il vrea nimeni.

| pisicutzamik a răspuns:

Vinde-l si tu la un prieten, cunostinta! la second-hand nu o sa ti-l primeasca

| Xtal a răspuns:

130 lei?!?!?! Ai innebunit? Cumparai un porc!