| Iulian890 a întrebat:

Saput TPU, stiti cum sau de la cati abonați se fac bani pe tik tok? Am un clip de 1, 7 milioane vizualizari in prezent. Si aproape 10k urmaritori. Am inteles de la un prieten ca doar la 100k urmaritori poti face bani din tik tok, da nu stiu. Va rog lămuriți-mă.

1 răspuns:
| summergirl345 a răspuns:

Eu am înțeles că pe TikTok nu se fac bani ca pe YouTube de exemplu și că aplicația e doar pentru fun. Faza cu 100k chiar nu știu dacă e chiar așa...