| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Se merita sa deschizi un studio de inregistrari? Cam cat ar costa aparatura, camera am... Dar o piscina in pamant?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ooooooh!
Acum imi sau seama, de ce muzicienii sunt saraci, in general...

Răspuns utilizator avertizat
| 2P a răspuns:

Cat dai pe reamenajarea camerei, pc-uri noi, echipamente de sunet, software-uri etc iti faci o piscina de moare lumea! si iti scoti banii intr-o vara cat aia cu birouri de inregistrari in 2 ani

| 2P a răspuns (pentru 2P):

Si iarna bagi pesti in ea si faci pescuit sportiv laughing

| Afimas a răspuns:

At dai pe reamenajarea camerei, pc-uri noi, echipamente de sunet, software-uri etc iti faci o piscina de moare lumea! si iti scoti banii intr-o vara cat aia cu birouri de inregistrari in 2 ani. Si iarna bagi pesti in ea si faci pescuit sportiv.Acum imi sau seama, de ce muzicienii sunt saraci, in general.