| anonim_4396 a întrebat:

Se poate face asigurare Casco pentru o masina mai veche de 10 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca sunt putine firme care fac casco masinilor mai vechi de 10 ani.Asirom stiu ca face, doar ca da un procent mic din reparatie pentru masina veche.Si am inteles ca mai fac si cei de la BCR Asigurari.Ramane sa intrebi tu la ambele si sa vezi daca iti convine...

3 răspunsuri:
| andreea3216 a răspuns:

Sunt mai multe companii care incheie asigurari CASCO pentru masini mai vechi de 10 ani, trebuie doar sa verifici la fiecare dintre ele care sunt conditiile.La asigurarea CASCO nu uita ca nu pretul mic este cel mai important ci serviciile oferite.

mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Da, dar valoarea taxei anuale va fi pe masura.

Răspuns utilizator avertizat